Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

Zapraszamy na II Konferencję SASO!

Konferencja odbędzie się wspólnie z 20-tą Konferencją Business Intelligence Systems (BIS 2017), oraz II Kongresem Informatyki Ekonomicznej (KIE 2017) pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Prezydenta Miasta Poznania, Komitetu Ekonomicznego Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego (więcej szczegółów na stronie konferencji: http://bis.kie.ue.poznan.pl/bis2017/).

Konferencja SASO odbędzie się 30 czerwca w Poznaniu w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Tematem Przewodnim będzie: Nowa Era Jakości Oprogramowania - czy już była, jest, czy dopiero nadejdzie?

UWAGA: Liczba miejsc jest ściśle ograniczona - prosimy o jak najszybsze zapisywanie się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje kolejność zgłoszeń).

KONFERENCJA SASO JEST BEZPŁATNA (w ramach konferencji uczestnicy będą mieli prawo również do udziału w równoległych sesjach konferencji BIS 2017).

Proszę również prelegentów o zgłaszanie propozycji tematów wystąpień.

Szczegóły konferencji postaramy się podać do końca marca 2017.

Z pozdrowieniami i nadzieją na spotkanie w Poznaniu,

Zarząd SASO

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania w likwidacji, z siedzibą w Poznaniu (61-548), ul. Wierzbięcice 58/37, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.