Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

SASO zostało patronem honorowym konferencji EOIF GigaCon - Elektroniczny Obieg Dokumentów i Informacji w Organizacji, która odbędzie się 21-22 lipca w Warszawie oraz 9 października we Wrocławiu.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Konferencja skierowana jest: do szerokiego kręgu odbiorców wykorzystujących lub zamierzających wdrażać omawiane technologie przetwarzania, składowania i obiegu informacji. Osób odpowiedzialnych za selekcję oraz zakup nowych produktów, technologii; projektowanie, budowę i rozwój systemów obiegu informacji w firmach i instytucjach: członków zarządów, szefów działów informatyki, kierowników projektów, członków grup projektowych, inżynierów systemowych, analityków, administratorów systemów. 

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania w likwidacji, z siedzibą w Poznaniu (61-548), ul. Wierzbięcice 58/37, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.