Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

W dniu dzisiejszym w Poznaniu mialo miejsce uroczyste wręczenie dyplomu potwierdzającego nadanie Honorowego Członkowstwa Stowarzyszenia na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania prof. Witoldowi Surynowi.

prof. Witold Suryn otrzymuje dyplom Honorowego Członka SASO

Prof. Witold Suryn ukończył studia magisterskie i uzyskał stopień doktora na Politechnice Łódzkiej. W czasie swojej kariery pracował m.in. na Politechnice Łódzkiej, Politechnice Warszawskiej, na Uniwersytecie Al-Fatach, w EDS, Oracle. Od 2002 roku jest wykładowcą na École de Technologie Supérieure - ETS, a także sekretarzem ISO/IEC JTC1/SC7, który to komitet zajmuje się wszystkimi normami związanymi z szeroko rozumianym IT. Prof. Suryn uczestniczy w pracach podkomitetu WG6 gdzie jest dodatkowo odpowiedzialny za model jakości oprogramowania.

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania, z siedzibą w Poznaniu (61-138), ul. Piotrowo 3, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.