Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania

Szanowni Czytelnicy!

Czas płynie nieubłaganie, więc nadszedł już czas na tradycyjne podsumowanie roku 2011. W tym roku głównym punktem było rozwijanie działalności badawczo-rozwojowej SASO, ale także w trakcie WZC Członkowe SASO wskazali nowe kierunki, w którym chcieliby aby Stowarzyszenie się rozwijało. Podobnie jak w minionych latach planujemy zorganizowanie WZC, celem zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdanie z działalności SASO, natomiast nowością w tym roku są nadchodzące wybory władz SASO w związku z wygaśnięciem pięcioletnich kadencji. Prosimy zatem o zastanowienie się, jakich kandydatów chcielibyście widzieć w Zarządzie, Komisji Rewizyjnej czy Komitecie Odwoławczym - oczywiście zachęcamy do kandydowania.

Pełne sprawozdanie dostępne jest tutaj.

Z pozdrowieniami,

Zarząd SASO

 

Ważne

Chcesz poznać wymagania ogólne dla systemów IT? Zapoznaj się z Systemem Oceny Zgodności Oprogramowania.

Dodatkowo

Chcesz zostać członkiem SASO? Wypełnij deklarację, prześlij ją do nas i zacznij współtworzyć z nami standardy jakości dla oprogramowania. Zapraszamy!!

© 2018 SASO - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania w likwidacji, z siedzibą w Poznaniu (61-548), ul. Wierzbięcice 58/37, KRS 0000296582, REGON 300759721, NIP 7781453992.
Korzystając z tej strony akceptujesz Politykę Prywatności SASO.